Program

UKM

UKM-Festivalen

Tilbake til UKM -Festivalen

Forestilling Kulturhuset 3 fredag 23.jun kl.18:00

Kulturhuset

Programmet

  1. 1.

    From the top
    fra Møre og Romsdal, Sunndal

  2. 2.

    GoodVibe
    fra Oppland, Gran (Oppland)

  3. 3.

    Julie og Martin
    fra Oppland, Lom

  4. 4.

    Brotherhood Productions
    fra Oslo, Grorud

  5. 5.

    Hanne Engan
    fra Nordland, Fauske

  6. 6.

    Beat2Fire
    fra Buskerud, Røyken

  7. 7.

    Maria Storteig
    fra Nordland, Saltdal

  8. 8.

    D - Quetra
    fra Oslo, Alna

  9. 9.

    David og Destin
    fra Oppland, Vestre Toten

  10. 10.

    Tea Megaard
    fra Møre og Romsdal, Averøy

  11. 11.

    Åll Tålk
    fra Møre og Romsdal, Molde

  12. 12.

    Aron film productions
    fra Oppland, Lillehammer

  13. 13.

    Somnum Crew
    fra Troms, Målselv

  14. 14.

    Daskebandet
    fra Buskerud, Hemsedal

  15. 15.

    MIX Oppland
    fra Oppland, Gjester

  16. 16.

    Skill & Tones
    fra Nordland, Grane (Nordland)

  17. 17.

    Amelia
    fra Buskerud, Hemsedal

  18. 18.

    Beelzebubs Apostler feat. Live
    fra Oppland, Sel

  19. 19.

    Young Nordic Filmmakers
    fra Troms, Målselv

  20. 20.

    Hudkreft
    fra Oslo, Nordre Aker

  21. 21.

    Sigurd Axelsen Rosenberg
    fra Oppland, Nordre Land

  22. 22.

    Natalie Abel-Braarvig
    fra Akershus, Bærum

Forestilling Vågensalen 3 fredag 23.jun kl.18:00

Vågensalen

Programmet

  1. 1.

    Poets
    fra Finnmark, Vadsø

  2. 2.

    MDC
    fra Nord-Trøndelag, Levanger

  3. 3.

    Adrian Kristoffer Hult Maurud
    fra Hedmark, Hamar

  4. 4.

    Tara Markussen
    fra Finnmark, Hammerfest

  5. 5.

    Gabriel Løsnesløkken
    fra Rogaland, Karmøy

  6. 6.

    Adis
    fra Østfold , Moss

  7. 7.

    Magnus Nordbekk
    fra Hedmark, Åmot

  8. 8.

    Oda Linnea Linett Eidem, Isamolle
    fra Rogaland, Strand

  9. 9.

    Curse of Iris
    fra Akershus, Lørenskog

  10. 10.

    Ida Solstad
    fra Sør-Trøndelag, Hemne

  11. 11.

    Attglatt
    fra Nord-Trøndelag, Meråker

  12. 12.

    Weronika Bednarz
    fra Akershus, Enebakk

  13. 13.

    Siri Anshushaug Bouma
    fra Sør-Trøndelag, Midtre Gauldal

  14. 14.

    Johannes Veine Wiig
    fra Østfold , Fredrikstad

  15. 15.

    Kasper Nilsen Alstad
    fra Nord-Trøndelag, Stjørdal

  16. 16.

    Live Lervang
    fra Hedmark, Rendalen

  17. 17.

    Ingeborg Hegland
    fra Hedmark, Elverum

  18. 18.

    Switch
    fra Østfold , Sarpsborg

  19. 19.

    Stuck In North
    fra Finnmark, Alta

  20. 20.

    Fengande Spetakkel
    fra Rogaland, Karmøy

  21. 21.

    Shannen De-Dominicis
    fra Buskerud, Lier

  22. 22.

    Ole Bjørn Longva
    fra Møre og Romsdal, Haram (M og R)