Komplett liste over alle deltakere på lokal UKM 2018

Her finner du en komplett liste over alle deltakere på lokal UKM 2018 🙂 Arrangør Agnete Brown Lillevik Arrangør     Elisabeth Myrland Arrangør     Elise Sørensen Arrangør     Fredrik Hydle Rydheim Arrangør     Helena Andersen Bewalitz Arrangør     Julie Andrea Evensen Arrangør     Kaia Storvik Arrangør     Linnea Moen Arrangør     Linnea Nathalie Hagerup Bergmo Arrangør     Tara Markussen Arrangør     Tony Jørstad Arrangør     Une Amdal Arrangør     Viljar Forsberg Arrangør     Film Lytteparty i sjokoladeloungen Film – Musikkvideo Titler: Tention     Meep Productions Film – Musikkvideo Titler: Maskerte

Her finner du en komplett liste over alle deltakere på lokal UKM 2018 🙂

Arrangør

Agnete Brown Lillevik Arrangør

 

 

Elisabeth Myrland Arrangør

 

 

Elise Sørensen Arrangør

 

 

Fredrik Hydle Rydheim Arrangør

 

 

Helena Andersen Bewalitz Arrangør

 

 

Julie Andrea Evensen Arrangør

 

 

Kaia Storvik Arrangør

 

 

Linnea Moen Arrangør

 

 

Linnea Nathalie Hagerup Bergmo Arrangør

 

 

Tara Markussen Arrangør

 

 

Tony Jørstad Arrangør

 

 

Une Amdal Arrangør

 

 

Viljar Forsberg Arrangør

 

 

Film

Lytteparty i sjokoladeloungen Film – Musikkvideo

Titler:

Tention

 

 

Meep Productions Film – Musikkvideo

Titler:

Maskerte Menn

 

 

Varangian uWu Film – Ironisk Parkour Film

Titler:

Parkour Life

 

 

Nettredaksjon

Kenneth Paulsen Nettredaksjon

 

 

Kristian Skoglund Paulsen Nettredaksjon

 

 

Mads Suhr Pettersen Nettredaksjon

 

 

Sebastian Karjalainen Nettredaksjon

 

 

Thea Kjelstad Nettredaksjon

 

 

Scene

4/O Musikk – Folk/Pop

Titler:

Hallelujah

 

 

Aleksandra Simonsen Musikk – «Akustisk»

Titler:

Nu e vi her, Trådnøsting

 

 

Charlotte Jenssen Musikk – Pop

Titler:

But I do, Bra Nok Nu

 

 

Elisabeth Myrland Annet – Nudelkoking

Titler:

Hvordan koke nudler i blinde

 

 

Emilie Thomassen Musikk – Alternative rock/power pop

Titler:

All Star

 

 

Linnea Nathalie Hagerup Bergmo Musikk – Pop

Titler:

Diamonds

 

 

Stuck In North Musikk – Elektronisk / Alternativ Pop

Titler:

19:02

 

 

Tale Igeland Dans – jazz

Titler:

Liability

 

 

Tara og Ivar Musikk – Singer/Songwriter

Titler:

Stillhet

 

 

Tina Eline Kristensen Teater – Monolog

Titler:

Alta Bunaden

 

 

Tjohei;) Musikk – Alternativ/indie/elektronika/pop/rock

Titler:

Surprise

 

 

Tony Jørstad Musikk – Rap

Titler:

Ta2

 

 

We Twirl Dans – Drilldans

Titler:

Skyscraper

 

 

Utstilling

Charlotte Jenssen Utstilling –

Titler:

I see a little silhouetto of a man

 

 

Elisabeth Myrland Utstilling –

Titler:

4 bilder satt sammen til et kunstverk

 

 

Karina Heim Utstilling –

Titler:

lammet ved gjerdet

 

 

Karina Heim Utstilling –

Titler:

Tverrelvas gang

 

 

Meep Productions Utstilling –

Titler:

Sky High

 

 

Therese Suhr Utstilling –

Titler:

Dawn, Say cheese!

 

 

Torben Eriksen Utstilling –

Titler:

Avatar of Malice

alta
Produsent