Sceneprogram og billetter for fylkesfestivalen 2019

Her er oversikt over hvem som opptrer på hvilken forstilling, og link til billettkjøp.

Her er komplett oversikt over hvem som opptrer på hvilken forstilling, og link til billettkjøp.

Forestilling 1 – Lørdag 06.04 kl. 10:00 – Kongsberg Musikkteater
BILLETTER TIL FORESTILLING 1
1. Snowblind – Nedre Eiker
2. Jenny Mathiesen – Øvre Eiker
3. SplashQueens – Ringerike
4. Jeg, meg og Honia – Lier
5. Åsa Bergelien – Øvre Eiker
6. Magda Madejczyk – Kongsberg
7. Sleeping Beauty – Drammen
8. Grace-alexandra Clark – Øvre Eiker
9. Røykenkompaniet – Røyken
10. Mo I Grana – Kongsberg
11. Aurora Fjeldstad – Hemsedal
12. K4KASHA – Kongsberg
13. Samuel Engesvik Seierstad – Modum
14. Saxomani – Lier
15. Filmcrew Elvevill – Drammen
16. L12 – Nedre Eiker
17. Anna Alpana Fjerstad Tvedt – Røyken
18. Sigrid Synøve Nordby – Ringerike
19. Hedda Kristine Wium Karlsen – Lier
20. Jon Eivind Hallgren – Røyken
21. Yoel Hagos – Drammen

Forestilling 2 – Lørdag 06.04 kl. 18:30 – Kongsberg Musikkteater
BILLETTER TIL FORESTILLING 2
1. Wilson – Hemsedal
2. Nora Bergan – Rollag
3. Birgitte og Theo – Hol
4. Marie Brenna Sundbrei – Gol
5. Selena Walsøe Eriksen – Hurum
6. Frida Kjeller – Kongsberg
7. Plutselig – Nore og Uvdal
8. Halvor, Thilla og Randi – Røyken
9. Solveig Braaten – Ål
10 .Gol Productions – Gol
11. Chloe, Lise, Lukas og Oliver – Gol
12. Sofie Bønsnes – Ringerike
13. Sandra Høgberg – Hol
14. Wiktoria Strand – Gol
15. Linus Anderson – Modum
16. Funkelia freeskiing – Flesberg
17. Broken W.E.B – Gol
18. Hyper – Hemsedal
19. Kidd Jayson Ungria – Hurum
20. Thea Marlene Moen – Modum
21. Alette og Mathilde – Hol

Forestilling 3 – Søndag 07.04 kl. 10:30 – Kongsberg Musikkteater
BILLETTER TIL FORESTILLING 3
1 .Faxe Kondi – Nes
2. Nikolai Skjold – Drammen
3. Dansegruppen GØY – Modum
4. Stina Nordskog – Nedre Eiker
5. #vi er fremtiden – Øvre Eiker
6. Martine & Mirabell – Nes
7. Hedda Andrine Lande – Kongsberg
8. Knut Einar Haug Eriksen – Nore og Uvdal
9. Bassel Shehab – Modum
10. CAMELCK – Drammen
11. Kjør da! – Ringerike
12. Philip Østli Andreassen – Hurum
13. Chicas diferentes – Øvre Eiker
14. Ivan Kristoffer Gjeitnes – Flesberg
15. Gimmee – Modum
16. Rayan Karimi – Lier
17. Kroniske drømmer – Kongsberg
18. Oda Høydahl – Nedre Eiker
19. Lealaus – Nore og Uvdal
20. Alexander Dokken – Kongsberg
21. Lukas Dean Bjørkheim – Røyken

Forestilling 4 – Søndag 07.04 kl. 15:00 – Kongsberg Musikkteater
BILLETTER TIL FORESTILLING 4
1. Amelia – Hemsedal
2. Ane Skarpås – Nore og Uvdal
3. Ida Marie Breie – Ål
4. Lena Maria Iglesias Llarena – Kongsberg
5. Drømmen før midnatt – Kongsberg
6. Thea og Beatlesbandet – Øvre Eiker
7. Caroline Ulleberg – Lier
8. Ivan Kristoffer Gjeitnes – Flesberg
9. Åsne, Tiril, Nora Marie, Idun – Hol
10. Mats Hvatum – Gol
11. Parterapi – Hol
12. Zuzanna Kroliczek – Hol
13. Vilja og Idun – Hol
14. Adrian Asbjørnsen Hornstuen – Hurum
15. Malin og gjengen – Øvre Eiker
16. Ingrid Lauren – Drammen
17. Chiwawah – Flesberg
18. Lenny G – Lier
19. Black Horses – Ål