Finn din workshop!

Her ser du hvilken workshop/gruppe du har fått plass på under fylkesmønstringa! Søk etter ditt navn ved å trykke Ctrl + F

Finner du ikke navnet ditt, eller er det noe du lurer på? Ta kontakt med produsent Johanne (ukm@turneorg.no). Trykker du HER kan du lese litt om de ulike workshopene og mønstringsteamene.

Workshopene foregår kl. 09:00-12:00 på lørdagen. UKM Media, konferansierer, Kappa-scenografer og teknikere har i tillegg oppstartsmøter fredag kl 18:00, og jobber i team også ellers i helga.

Arrangørassistenter for KUA

Nora Hattrem
Vera Heide
Sigrid Øverby

UKM Media: Nettredaksjon – oppgaver blir fordelt – husk svarte klær!

Ella Bendos
Guri Livoll
Ida Brendvang
Mia Preine
Lea Rose Lange Nielsen
Amanda Straume
Marielle Bertheau
Nora Leone Bondø
Emma Evensen

UKM Media: Flerkamera/video – oppgaver blir fordelt – husk svarte klær!

Kristoffer Rasch Gustavsen
Catherine Bell
Henrik Slartman
Jørgen Mathiesen
Martin Broen Olsen
Iver Ryen Hov
Frida Nordnes Bækken
Emma Sørensen
Emma Karoline Solås
Jenny Løfsgaard
Anna Karoline Glomsaas
So Mina Stolt
Johannes Ryen
Alexander Larsen
Kaan Ahmed
Stine Marie Hjelle

Sceneteknikk i Kulturhuset

Julie Andersen Bakken
Kristian Aasheim
Aleksander Johnsen
Guro Hummelvoll

Sceneteknikk i Kappa-hallen

Patrick Braunsek Nilsen
Irmelin Schmidt
Jesper Martinsson

Konferansier

Ann Kristin Kolbu
Mari Midtlie
Andrea Kojedahl
Madelen Eikeland Eggen
Edd Arne Skjønsberg
Mia Svendsen Berg
Stine Nordby
Christoffer Solbakken
+ Husbandgruppe 4 på workshop

Synge/spille med husband

GRUPPE 1: (Øving 09:00-09:50 – Armbåndverksted etter øving)
Mona Sølna Uvsløkk
Inga Marie Tyskeberg
Solveig Austeng
Michelle Schmidt
Vilde Pettersen

GRUPPE 2: (Øving 10:00-11:00 – Blir fulgt av UKM Media)
Tiril Ramberg
Christiane Skaug
Markus Nikolai Delbekk
Janne Eline Borch Moe
Martine Hagen Sæther

GRUPPE 3: (Øving 11:15-12:00 – Blir med i Kappa-hallen før øving)
Vetle Ravn Kodvaag
Sander Klundsæter
Ida Villemo Jensvoll
Ylva Bente Ackerman

GRUPPE 4: (Øving 12:30-13:30 – Er med på konferansierworkshop for øving)
Kristine Jordet
Kristin Wilhelmsen
Samantha og Victoria
Maren Hval Larsen
Elise Hagen

Live-lyd

Daniil Ravskyi
Bjørn Thore Galtestad
Antonio-Corrado Koslowski
Carlo-Ottorino Koslowski
Tobias S Nesset
Jens Tellebon Flatøy
Konrad Streitlien

Låtskriving og musikkproduksjon

Emma Ovlien
Kirsten Elise N. Lund
Jonas Brohjem
Ola Erling Foss
Simen »bobby» Nabben
Elias Fredriksen
Jon Anders Venger
Kristian Jacobsen
Martin Lund
Andre Bekengen
Gard Lucas Egeberg
Maria Enger

Pinhole-kamera

Emma Jacobsen
Simen Østberg
Kasper Grindborg Karlsen
Ingeborg Holen
Maria Holm
Ida Stenseth Pettersen
June Katrine Heggberget
Guro Joten Sundmør
Øystein Myre Dalbakk

Armbånd-verksted

Karine Asperud
Sina Elen Bakken
Jonathan Strand
Linn Yasmine Brun
Synne Øglænd
Ida Bårdseng
Ela Ødegård
+ Husbandgruppe 1

Improteater

Anna Ramberg
Emily Casteleyn
Christoffer Solbakken
Ole Andreas Løfsgård
Maja Langbrumoen
Aurora Sørli Grande
Sanna Ulfsbøl
Martine Stenseth
Sopaluck Pimpamote
Sara Krisitansson
Eirik Lilleløkken
Maiken Persen
Jenny Dalbakk
Oda Grøtting
Ruben Jakobsen Olsrud
Julie Ekeberg
Kelong Xue

Dans: hiphop – husk behagelige klær!

Clark Kalborg
Amely Lou Inauen
Guro Aasen
Cecilie Bjørndal
Kewarin Sibut
Henriette Trogstad
Hedda Myrvold Bergqvist
Kaisa Sørli Graff
Linda Bogsveen
Malene Xie
Melissa Xie
Mina Graff
Oda Trøness Hagebakken
Benedicte Mikkelsen
Inger Siksjø
Oline Vingelsgaard
Alaa Hanan
Nazrawi Bokure
Eydis Kristofersen

Band med Raindogs

Alfred Karlsson
Endre Kjelberg Volle
Hugo Linnman
Benjamin Lie
Simon Lander

Scenografi – husk klær du kan søle på!

Diego Sebastian Zelaya
Sigrid Haugen
Irena Marcetic
Susanne Tåsåsen
Malky Renate Frank
Mathias Skoglund
Ronja Wangerud
Miriam Heidtmann
Endre Strypet
Jakob Ånerud
Harald Werner
Sindre Mathisen
Lillian Alice Wangerud

Cosplay

Oscar Lejrin
Tirill Børrud
Heidi Nymoen Olsen
Kristine Holt
Jasmin Melby
Christina Anouk Holtslag
Marte Krågå
Hedda Farestveit Berge
Lindis K. Lieng
Charlotte Bakke
Celine Tysseland Tomassen

Rena Leir – husk uteklær som kan bli møkkete!

Camilla Alnes
Vilde Andreassen
Richard Mukoyo
Truls Kristian Brennmoen
Linn Myren
Martine Nyløkken
Isak Nyaas Bøeng
Myrna Westgård
Ragnhild Jorde
Hassan Tadtjik
Helene Tangen
Lara Mari Struperud
Torleif Dalbakk

Islandshest og friluft – husk uteklær!

Catarina Johansen
Victoria Øvrevik
Andrea Victoria Vold Olsen
Siri Iversen
Hanne Bråten
Siri Graff
Julie Sveen
Trude Grøtting
Edith Kiønig
Randi Nyskog
Emma E.T. Stumo

Street art – husk uteklær som kan bli møkkete!

Siri M’Cormack
Aina Nordhagen
Mina Kristiansen
Peter Normann Ingebredsen
Frida Østgård
Kristina Horten
Leif Rufo Aasen
Anne Petra Jacobsen
Elise Strand Evensen
Sigurd Vingelsgaard
Guri Sletten
Emilian Alberti Gulløien
Ailisha Kaiya Olsen
Emilie Hagen

Tekstforfatterkurs – du får tilsendt oppgave 🙂

Susanne Seierstad
Amalie Ørbak
Catherine Bell
Anna Gunilla Mikalsen
Live Lervang
Sunniva Elida Husfloen
Vaiva Barauskaite
Anna Øian Walmsnæss
Helene Schmidt

Fikse instrument – husk evt. gitarstrenger!

Jens Erik Høiby
Maxmillian Slaatten
Fredrik Dahlen
Henrik Rosager
Odin Johansen
Håkon Sæther
Martin Bunes
Oskar Torgersrud
Jonas Hauga
Timmie Spångberg
Jonas Østmoen
Peder Sjøen

Tegning: kroki

Vilde H. Gjems
Elsa Kippersund
Preben Trongaard
Sine Emilie Holte Moen
Ane Grue
Hanna A. Nordholm
Kiana Habibzadeh
Camilla Karlsen
Gro-Marit Storinset
Nora Bjørsagård
Clara Kvesetberget
Tora Torkelsdatter Strøm
Jonas Richardsen