Hvem gjør hva? LØRDAG ETTER MIDDAG

På fylkesmønstring er mange i sving med mye forskjellig samtidig! Før lunsj og etter middag på lørdagen er deltakerne delt inn i lydprøver, ulike workshops, UKM Media og arrangøroppgaver. Her er oversikten for hvem som gjør hva kl. 17:30-19:45 (obs: noen begynner før!) på lørdagen. Tast ctrl + F og søk opp ditt navn!

LYDPRØVER FOR FORESTILLING 2
Alle som er med i Forestilling 1 går til Greenroom etter middag.
Sjekk programmet for Forestilling 2 ved å trykke HER.
OBS: Karl Martinius, Hedda Woxvold og Persen & Ekeberg møter i salen kl. 16:00.
Resten av forestilling 2 møter på Greenroom kl. 17:00.

Info om de ulike workshopene og gruppene finnes HER:
Fylkesmønstring 2019 WORKSHOPS

HUSBANDØVING 2 – OBS: fra 17:00

Leon Seferi
Liv Elin Nordistuen Løvik
Christian Hansen (Tidsløs)
Emil Furulund
Ingeborg Hotvedt Broløkken
Martin Mouawad
Emilie Hagen

 

KUNSTGRUPPE 2

Malene Xie, Trysil
Ida Jacobsen, Eidskog
Hanne Bråten, Trysil
Isabell Langseth, Åmot
Ingri Johanne Bryhni, Elverum
Julie Bestum, Åsnes
June Stein, Kongsvinger
Marte Krågå, Åmot
Olea Hildrum, Trysil
Sage Ødegård, Kongsvinger
Celine Bakke, Folldal
Meja Forsell, Sverige
Sirin Hasan, Sverige
Tina Knecht
Sara Kristiansson
Hanne Siri Lystad Myrvold, Engerdal
Maren Jule Kaasen, Våler
Mina Kveen, Engerdal
Margarita Prasceviciute

 

LINOSNITT 

Benedicte Mikkelsen
Hans Christian Støbak
Sandra Ødbehr
Emma Jacobsen
Elizabeth Sveigdalen

 

PODKAST 2 

Vemund Brendryen (Media)
Jenny Løfsgaard (Media)
Maria Kvernemo
Odin Michael Bendixsen
Solveig Haug Harsjøen
Liv Tiril Brennmoen
Mari Midtlie
Julie Ekeberg

 

SØM OG REDESIGN 2 

Thea Opseth
Amalie Lorch-Falck
Sigrid Haugen
Hanna Helle
Mathilie Helle
Marthe Tambustuen Adsen
Julie Marie Ulfsbøl
Julie Hagen

 

SLAMPOESI 2 

Anna Gunilla Mikalsen
Hedda Lysfoss Løvlund
Vilde Gjems
Sunniva Vatnar Olsen
Elise Hagen
Ylva Bente Ackermann

 

LÅTSKRIVING 2 

Mari Peistorpet
Torleif Dalbakk Myre
Øystein Dalbakk Myre
Andrea Victoria Vold-Olsen
Solveig Vigdal-Olsen
Nils Pedersen
Sebastian Skjæveland
Vetle Ravn Kodvaag
Torjus Aasen Skogheim
Celina Giller
Mona Sølna Uvsløkk
Omar Alkhayat
Hedda Woxvold
Misja Fleischeuer

 

DANS 2 

Ella Axthorne
Angelika Garmager
Viktoria Pettersen
Van Ni Par Bawihrin
Farahnaz Rahmani
Ine Marie Kørra
Kewarin Sibut
Sandra Vesterheim Risbakken
Alia Jassar
Pernille Øverby
Sara Leander
Emma Sjölin
Inez Maymo Lindgren
Ibrahim Abdullah
Celine Bakke
Maiken Persen
Anja Myre

 

IMPROTEATER 2 

Ruben Olsrud
Jon Eirik Hangård
Sebastian Garmager
Oliver Nyvoll
Tord Berget Streitlien
Vegard Dalhen Nordbrenden
Emma Isabell Larsen
Marie Vestli
Anna Øian Walmsnæss
Caroline Lohmann
Petter Sætre
Edd Arne Skjønsberg

 

GITARTEKNIKK 

Carlo Ottorino Koslowski
Antonio Ottorino Koslowski
Isak Nyaas Bøeng
Leon Seferi
Martin Mouawad
Selma Fjeld
Nikolai Brenden Reikerår
Jakob Legnar

 

MARSIPANMODELLERING 

Frida Nordnes Bækken
Marielle Monsen
Daniel Galåen
Christoffer Evensen Solbakken
Aurora Bransek Gubrandsen
Ragnhild Strand
Sander Klundsæter
Magnus Espeland
Lisa Andersson
Claudia Borowska
Othilie Eckbo
Marius Holm
Ida Mathilde Langmoen

 

PINHOLE 2

Karl Martinus Johnsen Melleby
Siri Ngozi
Sanna Berg
Mina Kristiansen
Kasper Karlsen
Kamilla Grindal
Martine Stenseth
Simon Ryen Dirfeldt
Nida Grindal

 

UKM MEDIA

Aleksandra Kedzierska, Åsnes
Anne Petra Jacobsen, Kongsvinger
Caroline Lohmann, Åmot
Daniel Grindflek, Tynset
Ella Bendos, Tolga
Guri Livoll, Tolga
Mohamud Aden, Sverige
Daniel Alexander Bjørshol, Løten
Nils Pedersen, Åmot
Nora Leone Bondø, Løten
Jørgen Mathiesen, Åsnes
Kristine Gammeltorp Larsen, Åsnes
Kristoffer Rasch Gustavsen, Løten
Stine Marie Hjelle, Åmot
Maja Cvetkovic, Åmot
Marcus Flaterudhagen, Ringsaker
Maria Holm, Os
Henrik Esperø Nybakken, Stange
Jenny Løfsgaard, Kongsvinger
Vemund Brendryen, Folldal
Amalie Haga Hamletsen
Frøydis Hagen

 


ARRANGØRER – Scene og backstage

Alexander Hus, Åmot
Julie Andersen Bakken, Løten
Edvin Søndmør, Engerdal
Guro Joten Søndmør, Engerdal
Hedda Bjørsland Østlund, Åmot
Ina Hyttemoen Haugland, Tynset
Peder Blæsterdalen, Tynset

 

ARRANGØRER – Workshops og bakgårdsfest

Alva Schjærin, Åsnes
Eline Horten Jordet, Tolga
Eugen-Nicolay Michaelsen, Grue
Haakon Andres Haraldsen Myhren, Grue
Leif Krogh, Tynset
Malin Tobro Rønningen, Tolga
Maria Heen, Elverum
Nicolai Thorbjørnsen, Engerdal
Sondre Hansen Holter, Grue
Mikkel Bakken