Hvem gjør hva? LØRDAG FØR LUNSJ

På fylkesmønstring er mange i sving med mye forskjellig samtidig! Før lunsj og etter middag på lørdagen er deltakerne delt inn i lydprøver, ulike workshops, UKM Media og arrangøroppgaver. Her er oversikten for hvem som gjør hva kl. 09:00-12:00 på lørdagen. Tast ctrl + F og søk opp ditt navn!

LYDPRØVER FOR FORESTILLING 1
Alle som er med i Forestilling 1 går til Greenroom etter samling i kantina 08:45
Sjekk programmet for Forestilling 1 ved å trykke HER.

Info om de ulike workshopene og gruppene finnes HER:
Fylkesmønstring 2019 WORKSHOPS

 

HUSBANDØVING 1 

Torjus Aasen Skogheim
Sander Klundsæter
Selma Fjeld
Nikolai Brenden Reikerås
Magnus Espeland
Petter Sætre
Ragnhild Strand
Pernille Øverby
Celina Giller
Mona Sølna Uvsløkk
Ylva Bente Ackermann
Misja Fleischeuer
Elise Hagen
Elizabeth Sveigdalen

 

KUNST 1 

Hedda Lysfoss Løvlund, Trysil
Ella Axthorne, Os
Sanna Berg, Trysil
Emma Jacobsen, Eidskog
Frida Nordnes Bækken, Trysil
Hanna Helle, Åmot
Hans Christian Støbak, Trysil
Julie Hagen, Engerdal
Kamilla Grindal, Tynset
Kasper Karlsen, Stange
Mari Peistorpet, Stange
Marielle Monsen, Ringsaker
Mathilie Helle, Åmot
Mina Kristiansen, Stange
Jon Eirik Hangård, Elverum
Ruben Jakobsen Olsrud, Løten
Sandra Ødbehr, Hamar
Sunniva Vatnar Olsen, Åsnes
Sigrid Haugen, Tolga
Siri Ngozi M’Cormack, Trysil
Vilde H. Gjems, Hamar
Benedicte Mikkelsen, Os
Aurora Bransek Gubrandsen, Engerdal
Kornelia Finden Barka, Stange
Esra Ugur

 

COSPLAY 

Hanne Bråten
Malene Xie
Olea Hildrum
Ingri Johanne Bryhni
June Marie Stein
Sage Ødegård
Isabell Langseth
Marte Krågå
Margarita Prasceviciute
Clark Karlborg
Kenny Mulohwe
Maren Jule Kaasen
Karl Martinus Johnsen Melleby
Marius Holm
Daniil Ravskyi

 

PODKAST 1 

Kristina Horten
Emma Ovlien
Henrik Rosager
Christoffer Evensen Solbakken
Sigrid Øverby
Marius Lauten
Inez Maymo Lindgren

 

SØM OG REDESIGN 1 

Maia Rinden Langbrumoen
Mina Lingsell
Ovidia Sørlie?
Maja Bøhnsdalen
Frøydis Hagen
Lillian Alice Wangerud
Julie Bestum


SLAMPOESI 1 

Rikhard Ruud
Simen Nabben
Michelle Schmidt
Hedda Woxvold
Sara Kristiansson
Tina Knecht
Emil Furulund

 

LÅTSKRIVING 1

Lucas Instefjord
Clara Kvesetberget
Tora Torkilsdatter Strøm
Yrja Walter
Samanta Stenholen
Victoria Stenholen
Gard Lucas Egeberg
Sondre Hamletsen
Maria Særnmo
Mina Kveen
Jakob Legnar
Martin Bergan Mouawad
Christian Hagen Hansen

 

DANS 1 

Kaisa Graff Sørli
Nora Myrvold
Anne Oline Brenna Østbo
Erlanda Ponomariova
Martine Støholen
Kornelia Sundberg
Tina Pedersen Martinsen
Yekta Savuran
Irena Marcetic
Maria Sæther
Kidist Tegnen
Karoline Øverby
Ida Mathilde Langmoen
Sirin Hasan
Liv Elin Nordistuen Løvik
Emilie Hagen

 

IMPRO 1 

Sophie Næss
Aurora Sørli Grande
Julie Ekeberg
Maiken Persen
Live Lervang
Ingeborg Hotvedt Broløkken
Anja Myre
Hanne Siri Lystad Myrvold

 


PINHOLE 1 

Leif Rufo Aasen
Erik Salvesen
Ida Jacobsen
Andre Bekengen
Meja Forsell
Ibrahim Abdullah
Omar Alkhayat


UKM MEDIA

Aleksandra Kedzierska, Åsnes
Anne Petra Jacobsen, Kongsvinger
Caroline Lohmann, Åmot
Daniel Grindflek, Tynset
Ella Bendos, Tolga
Guri Livoll, Tolga
Mohamud Aden, Sverige
Daniel Alexander Bjørshol, Løten
Nils Pedersen, Åmot
Nora Leone Bondø, Løten
Jørgen Mathiesen, Åsnes
Kristine Gammeltorp Larsen, Åsnes
Kristoffer Rasch Gustavsen, Løten
Stine Marie Hjelle, Åmot
Maja Cvetkovic, Åmot
Marcus Flaterudhagen, Ringsaker
Maria Holm, Os
Henrik Esperø Nybakken, Stange
Jenny Løfsgaard, Kongsvinger
Vemund Brendryen, Folldal
Ovidia Sørlie?
Amalie Haga Hamletsen
Nida Grindal

 


ARRANGØRER – Scene og backstage

Alexander Hus, Åmot
Julie Andersen Bakken, Løten
Edvin Søndmør, Engerdal
Guro Joten Søndmør, Engerdal
Hedda Bjørsland Østlund, Åmot
Ina Hyttemoen Haugland, Tynset
Peder Blæsterdalen, Tynset

 

ARRANGØRER – Workshops og bakgårdsfest

Alva Schjærin, Åsnes
Eline Horten Jordet, Tolga
Eugen-Nicolay Michaelsen, Grue
Haakon Andres Haraldsen Myhren, Grue
Leif Krogh, Tynset
Malin Tobro Rønningen, Tolga
Maria Heen, Elverum
Nicolai Thorbjørnsen, Engerdal
Sondre Hansen Holter, Grue