Prøvetider Fylkesfestivalen 2019

Hendelse Starter Rekkefølge Innslag Kommune Fredag Forestilling 2 Søndag kl.

Hendelse Starter Rekkefølge Innslag Kommune Fredag
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 2 Floke Stavanger 17:00
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 3 Staute Gaute Sandnes 17:20
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 4 Kewani og Matias Klepp 17:30
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 5 Mari E. Bølla Time 17:40
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 6 Sarah Al-Saiddi Sola 17:50
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 7 Natalie Jonassen Forsand 18:00
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 8 Vegar og Thea Strand 18:10
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 9 Soul sisters Hjelmeland 18:20
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 10 Freya&Helena Sola 18:30
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 11 Sebastian Altamirano Stavanger 18:40
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 12 Andrea og Susanna Klepp 18:50
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 13 Selma Thu Sandnes 19:00
Hendelse Starter Rekkefølge Innslag Kommune Lørdag
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 14 Pernille Mitchell Jensen Randaberg 10:00
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 15 Ragna Andrews Steine Kvitsøy 10:10
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 16 Ole Johan Øvrebø Bokn 10:20
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 17 Karl Peter Jensen Larsen Rennesøy 10:30
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 18 RETØRN Karmøy 10:40
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 2 Marianne Høgemark Jacobsen Gjesdal 10:50
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 3 Clara Viktoria Haugesund 11:00
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 4 Sanna Nerheim Vindafjord 11:10
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 5 Amélie Ullrich Finnøy 11:20
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 6 Sarah Ljung Sauda 11:30
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 8 Malin Fuglestad 11:40
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 9 Crunch Crew Bjerkreim 11:50
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 10 Lilly Johansen joklo@start.no Forsand 12:00
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 11 Jeanett Elise Naley Tysvær 12:10
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 12 Hanna Kim Sokndal 13:00
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 13 J Rulo Time 13:10
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 14 Line Josefine Framnes Dyngen Haugesund 13:20
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 15 Sing! Sokndal 13:30
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 16 Sebby Mikkelsen Tysvær 13:40
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 17 The last band standing Vindafjord 13:50
Hendelse Starter Rekkefølge Innslag Kommune Lørdag
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 2 Thorsen Film Haugesund 14:00
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 3 Frida Adele Solsvik Tjelta Sola 14:10
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 4 Leif Terje Rydningen Elstad Lund 14:20
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 5 Anna- Maria Popova Sandnes 14:30
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 6 Sarah Linn Sveen Iversen Karmøy 14:40
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 7 Hanna Søraas Vasshus Suldal 14:50
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 8 ElisBasics Karmøy 15:00
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 9 Maren Auestad 15:10
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 10 Lars Fotland Bøe Strand 15:20
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 11 Johanna Romedal Nærheim Randaberg 15:30
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 12 Olve Birkeland Vindafjord 15:40
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 13 God`s Dancers Gjesdal 15:50
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 14 Bertine og Mikael Bjerkreim 16:00
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 15 Alva og Othelia Strand 16:10
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 16 Nikolai Saglien Gausel Sola 16:20
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 17 The closest thing to crazy Bjerkreim 16:30
Forestilling 1 Lørdag kl. 18:00 1 The Fours Sandnes 17:15
Hendelse Starter Rekkefølge Innslag Kommune Søndag
Forestilling 2 Søndag kl. 11:00 1 Rytmisk Teater Bjerkreim 10:00
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 7 Camilla Saidharun Eigersund 14:00
Forestilling 3 Søndag kl. 15:00 1 Melancholy Stavanger 14:15