ÅRETS PROGRAM ER KLART!

Her har vi samlet litt informasjon om årets program for alle deltakere og foresatte!

Her finner du tidspunkt for når du skal være på de to postene våre på Parken Kulturhus. Alle skal møte opp nøyaktig 5 minutter før «intervjutiden» de er satt opp til. Man slipper dessverre ikke inn i foajeen før dette, så møter du opp for tidlig må du vente ute. Vi kan dessverre ikke tillate foresatte eller annet følge å bli med inn, da vi prøver å begrense antall mennesker inne på kulturhuset. Det er svært viktig å ikke komme for sent, da vi rett og slett ikke har mulighet til å vente på noen på grunn av tett timeplan.

Intervju

Alle skal innom intervjusettet vårt og ta en kjapp prat med konferansierene. Dette blir filmet, og brukes som en del av introduksjonen av deg i den ferdige filmen. I oversikten ser du tidspunktet for dette under «intervju».

Hvis du leverer kunst, film eller annet som ikke er scenerelatert, er du ferdig etter dette! Hurra!

Scene

Hvis du skal inn på scenen ser du tidspunkt for dette her. Det er som regel rett etter at du har blitt intervjuet. Du blir guidet av konferansierene hele veien, men her gjelder det å være rask! Vi har veldig begrenset tid, så du må møte opp med de klærne og den sminken du skal bruke på scenen, og gjøre deg klar så fort du kan etter intervjuet! Vi har dessverre ingen garderober tilgjengelig pga. smittevern.


ÅRETS PROGRAM