UKM ønsker flere til nettredaksjonen

Tony og Stian med kamera, på oppdrag for UKM HD1 Les mer om UKM HD1 på http://hd.ukm.

8021284792_67b9c23cee_h

Tony og Stian med kamera, på oppdrag for UKM HD1

Les mer om UKM HD1 på http://hd.ukm.no

Les mer om UKM HD1 på http://hd.ukm.no

Nettredaksjon har lenge vært en del av UKM, og det blir stadig flere som deltar hvert år. Fortsatt ønsker vi flere!

Å delta i nettredaksjonen kan bety så mye. For eksempel å skrive artikler, ta bilder, lage videoreportasjer, ta scenefoto eller å delta i en flerkameraproduksjon.

Tekst og foto

Har du sett for deg VG.no uten tekst? Vi påstår det ville vært utrolig kjedelig. Vi trenger de som kan skrive en god sak og ta de tøffeste bildene, og UKM er en kjempearena for å leke, lære, og å vise det du kan! Meld deg på i dag!

Flerkamera og video

I vår skal UKM HD1, UKM Norges videobuss, besøke 5 fylkesmønstringer.
Om du er fra Sør-Trøndelag, Møre og Romsdal, Telemark, Hedmark eller Oppland har du altså en ekstra grunn til å melde deg på flerkamera og nettredaksjon i år!

I tillegg til UKM HD1 er det også store flerkameramuligheter i mange andre fylker, sjekk ut ditt fylke på UKM der du bor

Min interesse for foto og video ble vekket ordentlig gjennom å få være med i nettredaksjonen gjennom flere år. Når kvaliteten på det du skal dekke er så høy, og folkene du jobber sammen med er så dyktige og engasjerte, er du garantert en fantastisk opplevelse!
Johannes Dalen Giske, nettredaktør på UKM-Festivalen